X

Kompresorinė alyva Compressor Oil S46 208L

 • Aprašymas
 • Produkto informacija
 • TEIRAUKITĖS PASIŪLYMO
 • Panašios prekės
 • Valvoline Compressor Oil S46 yra visiškai sintetinė alyva, sukurta naudojant naujausias priedų technologijas, užtikrinančias išskirtinį atsparumą šalčiui, aukštą klampos indeksą, puikų oksidaciją ir terminį stabilumą net esant aukštai temperatūrai.
  Daugiausia naudojamas sraigtiniuose kompresoriuose. Rekomenduojamas oro kompresoriams ir vakuuminiams siurbliams. Tai leidžia sklandžiai veikti net esant aukštai suspausto oro temperatūrai ir pagerina nuosėdų kontrolę ant įrangos dalių.
  Superinis našumas
  Puikios žemos temperatūros savybės kartu su dideliu Valvoline Compressor S serijos klampumo indeksu suteikia platų darbinės temperatūros diapazoną ir palengvina žiemos pradžią.
  Aukščiausia apsauga
  Valvoline Compressor S serijoje naudojami dėvėjimąsi ir putojimą stabdantys priedai padeda sumažinti šilumą, oksidaciją ir susidėvėjimą. Tai padeda pailginti kompresorių tarnavimo laiką ir sumažinti priežiūros išlaidas.
  Sunkios darbo sąlygos
  Valvoline Compressor S serija sumažina gaisro ir sprogimo riziką suspausto oro sistemose, sumažindama anglies susidarymą.
  Ilgaamžis aliejus
  Valvoline Compressor S serijoje naudojamos bazinės alyvos pasižymi puikiu atsparumu oksidacijai, todėl pailgėja alyvos keitimo intervalai ir pagerėja veikimo efektyvumas.
  Tepimo plėvelė
  Valvoline Compressor S serija sukurta taip, kad sukurtų stiprią tepimo plėvelę, pasižyminčią puikiu nusidėvėjimo, antikoroziniu, geru demulsuojamumu ir geromis antioksidacinėmis savybėmis.

  Našumo lygiai:
  ISO VG 46
  DIN 51506 VDL
  Nuotraukos ir vaizdo įrašai yra iliustratyvūs.
 • Svoris179.92 kg
  Matavimo vienetasvnt.
  GTIN8600501070681
  Prekės kodas891068&VAL
  MPN891068
 • Kompresorinė alyva Compressor Oil S46 208L

  valvoline 208L

Panašios prekės

 
Ära vajuta