X

COMPRESSOR OIL S68 20L

C Prekės kodas: 882110&VAL
 • Aprašymas
 • Produkto informacija
 • Panašios prekės
 • Valvoline Compressor Oil S68 yra visiškai sintetinė alyva, sukurta naudojant naujausias priedų technologijas, užtikrinančias išskirtinį atsparumą šalčiui, aukštą klampos indeksą, puikų oksidaciją ir terminį stabilumą net esant aukštai temperatūrai.
  Daugiausia naudojamas sraigtiniuose kompresoriuose. Rekomenduojamas oro kompresoriams ir vakuuminiams siurbliams. Tai leidžia sklandžiai veikti net esant aukštai suspausto oro temperatūrai ir pagerina nuosėdų kontrolę ant įrangos dalių.
  Superinis našumas
  Puikios žemos temperatūros savybės kartu su dideliu Valvoline Compressor S serijos klampumo indeksu suteikia platų darbinės temperatūros diapazoną ir palengvina žiemos pradžią.
  Aukščiausia apsauga
  Valvoline Compressor S serijoje naudojami dėvėjimąsi ir putojimą stabdantys priedai padeda sumažinti šilumą, oksidaciją ir susidėvėjimą. Tai padeda pailginti kompresorių tarnavimo laiką ir sumažinti priežiūros išlaidas.
  Sunkios darbo sąlygos
  Valvoline Compressor S serija sumažina gaisro ir sprogimo riziką suspausto oro sistemose, sumažindama anglies susidarymą.
  Ilgaamžis aliejus
  Valvoline Compressor S serijoje naudojamos bazinės alyvos pasižymi puikiu atsparumu oksidacijai, todėl pailgėja alyvos keitimo intervalai ir pagerėja veikimo efektyvumas.
  Tepimo plėvelė
  Valvoline Compressor S serija sukurta taip, kad sukurtų stiprią tepimo plėvelę, pasižyminčią puikiu nusidėvėjimo, antikoroziniu, geru demulsuojamumu ir geromis antioksidacinėmis savybėmis.

  Našumo lygiai:
  ISO VG 68
  DIN 51506 VDL Nuotraukos ir vaizdo įrašai yra iliustratyvūs.
 • Svoris16.96 kg
  Plotis230 mm
  Gylis390 mm
  Aukštis340 mm
  Pakuotės kiekis1
  Matavimo vienetasvnt.
  GTIN8710941025032
  Prekės kodas882110&VAL
  MPN882110

Panašios prekės

 
Ära vajuta