X

Interviu su Ralfu Aronu, kuris sėkmingai pasirodė "AURUM 1006 KM LENKTYNĖSE"

26.07 2018 10:59

„AURUM 1006 KM LENKTYNĖS“ jau tapo istorija. „Circle K milesPLUS racing team“, kurios sudėtyje važiavo Stokker remiamas pilotas, Formulės 3 žvaigždė iš Estijos Ralf Aron, užėmė antrą vietą. Ralfas įrodė, kad ne veltui yra laikomas vienu iš perspektyviausių jaunųjų lenktynininkų, nes nuvažiavo greičiausią ratą iš visų dalyvių ir atsiėmė už tai apdovanojimą. Lenktynių ciklo pabaigai, siūlome paskaityti trumpą interviu su Ralfu Aronu, kurį jis davė specialiai Stokker.lt svetainei ir Stokker Lietuva Facebook puslapiui.

Kaip sutariate su savo komandos draugais?
Man tikrai patinka Jonas ir Linas (Gelžiniai red. pastaba) ir kitas Jonas (Karklys). Mes sutariame labai gerai, man tikrai patinka šis lenktynių savaitgalis.

Daugeliui žmonių rūpi klausimas – ką reiškia iš formulės bolido persėsti į Porsche lenktyninę mašiną. Ar tai lengva ar nelabai, ar sunkiau vairuoti ar atvirkščiai?
Formulė 3 yra žymiai greitesnė, todėl, sakyčiau, kad vairuoti Porsche yra lengviau. Žinoma,  tai yra mano pirmos lenktynės su GT automobiliu ir aš kol kas neturiu daug patirties lenktyniauti su GT, bet kiekvieną kartą kai sėdu į mašiną, kiekviename rate vairuoju vis geriau ir geriau. Dėl pasikeitimo... aišku tai nėra lengva bet ir nėra labai sunku. Kadangi tai ištvermės lenktynės, tai reiškia, kad nevisada važiuoji 110% pajėgumu, kaip tai darai Formulės lenktynėse.

Ar jūs jaudinatės prieš kiekvienas varžybas?
Ne. Niekada. Kartais, kai sustoji starto pozicijoje ir lauki kai visos mašinos sustos į savąsias, prieš užgęstant šviesoms jaudinuosi. Bet kai tik pirma šviesa užgęsta aš pamirštu viską.

Koks jūsų fizinis pasiruošimas? Bėgiojate, vaikščiojate į treniruoklių salę?
Kardio treniruotėms aš vasarą bėgioju, o žiemą slidinėju.  Taip pat turiu asmeninį trenerį, su kuriuo treniruojuosi treniruoklių salėje, darome įvairius pratimus.

Kokia jūsų motyvacija vairuoti greitai: ar jūs bijote būti antras ar norite būti pirmas?
Mane motyvuoja tik viena – visada būti pirmam.

Tai reiškia, kad jei jūs nesate pirmas, jūs būnate nepatenkintas?
Taip.


Ačiū už atsakymus, linkime sėkmės!

Foto iš https://www.facebook.com/aronralf​

 
Ära vajuta